Lohistage failid siia!

Too failid ise kohale

Kui soovid säästa postitamise kulu, soovid olla kindel, et failid jõuaksid kindlasti meieni või tellimuse täitmisega on kiire, siis on võimalik tuua pildid mõnel andmekandjal ise kohale. 

Antud lahendus on eriti sobiv Rae valla inimestele, sest meie fotolabor asub Jüri aleviku vahetus läheduses, Karla külas, Seedri tee 23

Palume kohale tulles eelnevalt ühenduda e-maili aadressil info@fotoprinter.ee või telefonil 57 808 707.

NB! Palume lisada fotode tellimisleht täidetuna, mille saab alla laadida .doc või .pdf formaadis. Tellimisehe võib saata täidetuna ka e-postiga aadressile info@fotoprinter.ee. Samuti saab antud aadressilt vastuseid, kui tellimislehe täitmisel tekib küsimusi.

Piltide ja andmekandja kättesaamise ning tasumise lepime kokku tellimuse registreerimisel.

 


Piltide valimine

Enne digipiltide sirvimist on soovitav luua arvutisse uus kaust. Kopeeri laborisse minevad pildifailid loodud kausta. Kui soovid osasid pilte suuremana ja teisi väiksemana või ühtesid pilte valge raamiga ja teisi mitte, siis on soovitav panna ühetaolised ühte kausta ja teised pildid teise kausta. Nii on hiljem lihtsam aru saada, millistele piltidele milliseid tulemusi soovid. 

NB! Mitme eraldi kausta puhul soovitame täita iga kausta jaoks eraldi tellimisleht. Tellimislehel täitke sobivad valikud ristikestega.

Kui oled fotode sirvimise ja piltide kopeerimise lõpetanud, siis kopeeri loodud kaust(ad) näiteks mälupulgale, mälukaardile, välisele kõvakettale, CD/DVD plaadile või mõnele muule üldtuntud andmekandjale ning saada postiga meile või too ise kohale

 


Kaardile klikates avaneb Delfi kaardiaken
FotoPrinter.ee © 2019
info@fotoprinter.ee
(+372) 57 808 707
Külasta meid Facebookis