Lohistage failid siia!

Saada pildifailid postiga

Sageli on pildifailide arv ja maht suur ning nende üleslaadimine interneti teel on väga aeganõudev ning tülikas. Sellisel juhul soovitame saata failid mõnel andmekandjal postiga. Andmekandjateks sobivad kõik enamlevinud vahendid (mälupulk, mälukaart, CD või DVD plaat, väline kõvaketas vms). Soovitame üle 5 MB pilte mitte saata, sest see koormab liigselt laborit ning ei lisa paberfotole kvaliteeti.

Me ei saa vastutada andmekandja meieni jõudmise eest ega ka selle eest, kui see on meieni jõudmisel kannatada saanud. Küll aga vastutame, et meieni jõudnud andmekandjat käsitleme ise suure hoolega ning tagastame selle Teile koos piltidega. Soovitame saatmisel kasutada turvaümbrikut või mõnda muud pakendamise viisi, mis aitab ära hoida andmekandja kahjustamist.

NB! Palume lisada fotode tellimisleht täidetuna, mille saab alla laadida .doc või .pdf formaadis. Tellimisehe võib saata täidetuna ka e-postiga aadressile info@fotoprinter.ee. Samuti saab antud aadressilt vastuseid, kui tellimislehe täitmisel tekib küsimusi.

Postitamise aadress

Seedri tee 23
Karla küla
Rae vald
75326 Harjumaa

Piltide valimine

Enne digipiltide sirvimist on soovitav luua arvutisse uus kaust. Kopeeri laborisse minevad pildifailid loodud kausta. Kui soovid osasid pilte suuremana ja teisi väiksemana või ühtesid pilte valge raamiga ja teisi mitte, siis on soovitav panna ühetaolised ühte kausta ja teised pildid teise kausta. Nii on hiljem lihtsam aru saada, millistele piltidele milliseid tulemusi soovid. 

NB! Mitme eraldi kausta puhul soovitame täita iga kausta jaoks eraldi tellimisleht. Tellimislehel täitke sobivad valikud ristikestega.

Kui oled fotode sirvimise ja piltide kopeerimise lõpetanud, siis kopeeri loodud kaust(ad) näiteks mälupulgale, mälukaardile, välisele kõvakettale, CD/DVD plaadile või mõnele muule üldtuntud andmekandjale ning saada postiga meile või too ise kohale

 

FotoPrinter.ee © 2019
info@fotoprinter.ee
(+372) 57 808 707
Külasta meid Facebookis