Lohistage failid siia!

Labor

Tehnika

Fotode väljatöötamisel kasutame KIS DKS 1670 fotolaborit, mis on moodne KIS‘i kolmanda põlvkonna fotolabor.  KIS laborid on läbi aastate võitnud korduvalt teiste konkurentide ees pimetestinguid, mida korraldatakse ülemaailmsetel fotomessidel.

 

KIS’i fotolaborite näol ei ole tegemist tavaliste digilaboritega, sest enamus kaasaegseid laboreid on laserlaborid, KIS fotolabor kasutab aga Ultra Sharp LCD displeid (ja LED valgustust), mis suurendab kujutise läbi objektiivi fotopaberile. Fotode väljatöötamise protsess sarnaneb analoogprotsessile, kus fotofilmi asemel kasutatakse LCD ekraanil olevat pildifaili. Filmilindilt valmistatavad pildid muudetakse samuti enne fotolaborisse minemist digitaalseks.

KIS fotolabori suureks eeliseks on asjaolu, et pilte saab teha ka suhteliselt väikestest pildifailidest, sest fotolabor vajab kvaliteetseks tulemuseks vähem piksleid inchile. Erinevalt laserfotolaboritest on KIS fotolaboriga piltide korrigeerimine lihtsam ning ei eelda iga kord spetsiaalset fotolabori ümberseadistamist.

 

Erinevalt laserdigilaboritest, kus igal laborimargil on oma ICC profiil, kasutab KIS fotolabor kõige levinumat Euroopa sRGB standardit. Sama standardit kasutavad ka paljud kujundus- ja fototöötlusprogrammid ning digitaalsed fotokaamerad. Meie fotolaboril on ka automaatne ICC profiili tuvastamine, mis kasutab sama värviruumi mis on pildifailil.

Formaadid: 10x10 cm kuni 20x30 cm
Resolutsioon kõikidel formaatidel: 350 dpi
Töökiirus: kuni 2000 fotot/h

Materjalid

Fotopaberina kasutame parima kvaliteediga KODAK‘i tooteid. Valikus on kõrgläikepinnaga fotopaberid ning struktuurse poolmattpinnaga fotopaberid.

Kodak

Koostöö

Meie peamiseks koostööpartneriks laboritarvikute, keemia ning fotopaberite osas on Teet Grupp OÜ

Teet Grupp OÜ
FotoPrinter.ee © 2019
info@fotoprinter.ee
(+372) 57 808 707
Külasta meid Facebookis